Національно-патріотичне виховання

В Охтирській ЗОШ І-ІІІ ступенів #2 з метою боротьби з російською пропагандою було проведено низку просвітницьких заходів. Основне завдання національно-патріотичного виховання — плекати в серцях дітей любов до своєї країни, відповідно класні керівники провели наступні заходи: онлайн-квест «Традиції українського роду» (1-А), бесіда «У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна» (1-Б), бесіда «Ми діти твої, Україно» (2-Б), бесіда «Україна –  моя Батьківщина» (3-А), бесіда «Незламна Україна. Незламний народ» (3-Б), бесіда «Україна. Минуле, сучасне, майбутнє» (4-А), бесіда «Україна – територія гідності і свободи», бесіда «Як допомогти Україні з будь якої країни світу» (6-А), година спілкування «Мова наша-серце наше» (6-Б), година спілкування «Україна є, була і буде…» (11-А). Не менш важливим є вміння критично мислити і обережно поводитися в інтернеті, про що поговорили на наступних заходах: виховна година «Інтернет у нашому житті» (2-А), вікторина: «Безпечний інтернет, як уникнути неприємностей у мережі під в умовах воєнного часу» (5-А), бесіда на тему: «Запобігання негативного впливу інформації, що розповсюджується соціальними мережами з метою дестабілізації, підриву національної свідомості підростаючого покоління в умовах воєнного часу» (5-Б), бесіда «Стоп! російська пропаганда» (7-А), бесіда «Як російська пропаганда впливає на українських дітей через соціальні мережі» (7-Б), інформаційна година «Вплив російської пропаганди через соціальні мережі та месенджери» (8-А), бесіда на тему: «Безпечний інтернет та соціальні мережі під час воєнного стану» (8-Б), бесіда «Завжди довіряй лише офіційним джерелам інформації!» (9-А), виховна година «Профілактика комп’ютерної залежності (9-Б), презентація «10 золотих правил безпеки в інтернеті в умовах воєнного часу» (10), виготовлення буклетів «Правила безпечного користування інтернетом батьків та учнів» (11-Б).  Будьмо уважними до контенту, який ми споживаємо!