Психологічна підтримка в умовах війни

Для здобувачів освіти

Твоя суперсила. Практикум для дітей та підлітків (автор СвітланаРойз)
Техніка безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів
Психологічна допомога учням 11 класу під час ЗНО/МПТ

Для батьків

Шановні батьки!

Підлітки і небезпечні субкультури

18 листопада – Європейський день захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації. Для запобігання насильства важливо відкрито говорити про цю проблему.

Дослідження, проведене минулого року в Україні серед дітей 5-18 років, показало, що:

– 84% дітей починають користуватись інтернетом у 5-11 років.

– 83% дітей побачили вперше сексуальний контент у 7-13 років. Дітям молодшого віку було складно ідентифікувати свої відчуття від такого контенту, у них значуще вище показник страху, ніж у старших за них дітей.

Саме тому ми, дорослі, повинні знати і пояснювати дітям про те, які ризику бувають в мережі Інтернет, що таке шкідливий контент, як він впливає на дітей, як діяти батькам , коли дитина зіштовхнулася з ризикованим контентом, куди можна звернутися за допомогою. Усі відповіді на ці питання можна знайти у БУКЛЕТІ

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

ГО «Центр соціального лідерства» разом з Дитячим фондом ООН Юнісеф в Україні за підтримки НДСЛ ОХАТДИТ реалізують проект «Коло Турботи», щоб захистити та відновити найцінніше – дитяче психологічне здоров’я.

Програма передбачає: надання фахівцям спеціалізовані знання із подолання гострого стресу в дітей та робота мобільних бригад психологів для надання кризової психологічної допомоги дітям, з координаційними центрами у Києві, Львові, Дніпрі та Умані

Детальніша інформація за посиланням:

Початок навчального року. Що треба врахувати і як допомогти дитині

Допомога в адаптації
Як діти різного віку реагують на стрес та сприймають кризову ситуацію.

Що робити дорослим, щоб заспокоїти дитину

Як говорити з дітьми про війну

Як розповісти дитині про смерть близької людини
Як допомогти дітям впоратися з втратою, горем і відчуттям болю
Ознаки психологічної травми у дитини

Профілактика домашнього насильства

Для педагогів

Перша психологічна допомога. Алгоритм дій

Поради вчителю. Як діяти під час повітряної тривоги
Пам’ятка для вчителів, які працюють із дітьми під час війни

Як діти різного віку реагують на стрес та сприймають кризову ситуацію.